FAREBNÝ SPREJ NA  OPAĽOVANIE PRE DETI SPF 50+

najlepšia starostlivosť pre
jemnú detskú pokožku

farebný sprej na
opaľovanie pre deti spf 50+

Detská pokožka je veľmi citlivá a preto je dôležité jej dopriať účinnú a spoľahlivú ochranu pred nežiadúcimi účinkami slnečných lúčov, chrániť ju pred spálenim či podráždením, a zároveň ošetrovať. Stavte na PREP Farebný sprej na opaľovanie pre deti ktorý bol vyvinutý v spolupráci s jednotkou na trhu v oblasti detskej kozmetiky, značkou Mister BABY.

JEMNÝ K DETSKEJ  POKOŽKE

JEMNÝ K DETSKEJ
POKOŽKE

APLIKÁCIA V AKOMKOĽVEK UHLE

APLIKÁCIA V 
AKOMKOĽVEK UHLE

HYDRATUJE  POKOŽKU

HYDRATUJE
POKOŽKU

CHRÁNI KOŽNÉ  BUNKY

CHRÁNI KOŽNÉ
BUNKY

SME HRDÍ ŽE...

Spreje na opaľovanie a po opaľovaní PREP získali prestížne ocenenie v teste talianskych spotrebiteľov ako najinovatívnejší produkt za rok 2018

✓ Obsahuje pokrokové UVA/UVB filtre s faktorom 50+, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu proti spáleniu pokožky

✓ Rýchla aplikácia, ktorá navyše deti zabaví, čo ocenia najmä rodičia neposedných ratolestí

✓ Zloženie jemné k detskej pokožke je obohatené o silný anti-oxidant vitamín E

✓ Obsahuje farebné pigmenty vďaka, ktorým budete presne vedieť na ktoré miesta ste prípravok aplikovali

✓ Má príjemnú veľmi ľahkú konzistenciu, ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný film

✓ Je potu a vode odolné

✓ Dermatologicky testované a schválené, bez obsahu parabénov, testované na nikel.

✓ Vyvinuté v spolupráci so značkou Mister BABY, ktorá je jednotkou a odborníkom na detskú pokožku

PREP Sprej na opaľovanie Baby SPF 50+ bol exkluzívne vyvinutý v spolupráci s najslávnejšou talianskou značkou kozmetiky pre deti Mister Baby. Počas pobytu na slnku poskytuje, citlivej detskej pokožke, maximálnu ochranu pred škodlivými účinkami slnečných lúčov. Obsahuje vysoko kvalitný UVA/UVB ochranný systém, ktorý chráni pokožku okamžite po nanesení pred spálením a trvalým poškodením. Je obohatený o vitamín E, ktorého antioxidačné vlastnosti sú základom v boji proti tvorbe voľných radikálov.

Jeho zloženie obsahuje superabsorpčnú formulu a má príjemnú nemastnú textúru. Je jemne sfarbený, vďaka čomu presne viete kde bol sprej aplikovaný a ktoré miesta sú chránené. Vďaka technológii BOV je aplikácia jednoduchá a možnosť nanášania spreju je v akomkoľvek uhle - 360°. To ocenia hlavne rodičia neposedných detí.

S PREP Farebným mliekom na opaľovanie SPF 50+ doprajete vašim deťom krásne chvíle na slniečku bez toho aby ste sa museli báť, že ich pokožka bude podráždená či spálená!

Pred použitím pretrepte! Nestriekajte do očí! Aplikujte na pokožku vždy pred slnením v dostatočnom množstve vo vzdialenosti cca 30 cm. Aplikáciu pravidelne opakujte, najmä v prípade aktívneho plávania, zvýšeného potenia alebo rizika zotretia, aby ste zachovali pôvodnú ochranu. Nanesenie nedostatočného množstva opaľovacieho výrobku znižuje ochranný účinok. Mlieko je síce vodeodolné, ale počas dňa sa postupne stiera. Preto ho nanášajte v pravidelných intervaloch.

Vďaka revolučnému aplikátoru s technológiou “ BOV" môžete Opaľovacie mlieko nanášať v akomkoľvek uhle nádobky.

Vyvarujte sa najmä pôsobenia priameho poludňajšieho slnka v čase 11 - 15 h. Chráňte sa pred slnkom oblečením, pokrývkou hlavy a slnečnými okuliarmi. Vyhnite sa dlhodobému pobytu na slnku, pretože ani výrobky na opaľovanie s vysokým SPF neposkytujú 100 % ochranu. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnku. Nezostávajte na slnku príliš dlho, i keď používate výrobok slnečnej ochrany, Nepoužívajte na poškodenú pokožku.

Nechajte dôkladne vstrebať - môže zanechať škvrny na oblečení.

VITAMÍN E

VITAMÍN E

Aqua, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disopropyl adipate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Dethylamino Hydroxylbenzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Arginne, Glycerin, Polyglyceryl-3 Cocoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polyurethane-34, Polyglyceryl-6 Stearate, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate Citrate, Potassium Celtyl Phoshate, Sorbitol, Magnesium Aluminum Silicate, Discopropyl Sebacate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-6 Behenate, Linalool, CI 42090

Dermatologicky testované. Testované na nikel. Bez obsahu parabénov. 
Objem: 150 ml