OCHRANNÉ MLIEKO NA  OPAĽOVANIE V SPREJI SPF 50

 RAZ, DVA, TRI … HOTOVO, UŽ SI
MÔŽETE bezpečne užívať POBYT NA SLNKU

ochranné mlieko na
opaľovanie v spreji SPF 50

Pre krásne a zdravo a opálenú pokožku je potrebné pri pobyte na slnku používať vhodné opaľovacie prípravky. Správnou voľbou je aj Ochranné mlieko v spreji PREP, ktoré poskytuje pokožke niekoľkohodinovú hydratáciu a komplexnú ochranu pred UVA/UVB žiarením. Vďaka revolučnému aplikátoru bude jeho nanášanie hračkou,

VODE A POTU  ODOLNÝ

VODE A POTU
ODOLNÝ

APLIKÁCIA V AKOMKOĽVEK UHLE

APLIKÁCIA V AKOMKOĽVEK UHLE

HYDRATUJE  POKOŽKU

HYDRATUJE
POKOŽKU

PRE CELÚ  RODINU

PRE CELÚ
RODINU

“ SME HRDÝ ŽE " 

Spreje na opaľovanie a po opaľovaní PREP získali prestížne ocenenie v teste talianskych spotrebiteľov ako najinovatívnejší produkt za rok 2018

✓ Obsahuje pokrokové UVA/UVB filtre, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu proti spáleniu pokožky

✓ Rýchla aplikácia, nezáleží v akom uhle je nádobka. 

✓ Obohatené o silný anti-oxidant vitamín E

✓ Zabraňuje predčasnému starnutiu a vysušeniu pokožky spôsobenému slnečným žiarením

✓ Má príjemnú veľmi ľahkú konzistenciu, ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný film

✓ Je potu a vode odolné, vhodné pre celú rodinu vrátane tých najmeších, či ľudí s najnižším fototypom pokožky

✓ Dermatologicky testované a schválené, bez obsahu parabénov, testované na nikel

Získajte maximálnu ochranu s nulovým odpadom vo forme neminutého spreja s novými produktmi na opaľovanie od spoločnosti PREP. Opaľovacie prípravky PREP ochránia vašu pokožku pred škodlivými účinkami UVA a UVB lúčov, pri vašom pobyte na slnku.

Tento praktický, transparentný a superabsorpčný sprej na opaľovanie sa nemusí rozotierať. Môže sa dokonca striekať aj keď je nádoba hore dnom, a to vďaka 360° rozprašovaču. Vaše ruky nezostanú mastné a vyhnete sa tomu aby sa na vás nalepil piesok.

PREP Mlieko na opaľovanie v spreji pre citlivú pokožku SPF 50 poskytuje účinnú ochranu pred UVA/ UVB žiarením a dopomáha ku krásnemu dlhotrvajúcemu opáleniu. Chráni kožné bunky pred poškodením, je obohatený o silný antioxidant vitamín E, ktorý je základom pri prevencii tvorby voľných radikálov. Zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn, predčasnému starnutiu, vysušeniu a spáleniu pokožky spôsobenému slnečným žiarením. Je vhodné k použitieu na celé telo. Počas opaľovania účinne ochraňuje aj najzraniteľnejšie miesta na pokožke akými sú znamienka a jazvy. 

Má nemastné, nelepivé zloženie intenzívne pokožku hydratuje a zanecháva ju hladkú a zamatovo hebkú. Opaľovacie mlieko v spreji PREP je vode a potu odolné.

Pred použitím pretrepte! Nestriekajte do očí! Aplikujte na pokožku vždy pred slnením v dostatočnom množstve vo vzdialenosti cca 30 cm. Aplikáciu pravidelne opakujte, najmä v prípade aktívneho plávania, zvýšeného potenia alebo rizika zotretia, aby ste zachovali pôvodnú ochranu. Nanesenie nedostatočného množstva opaľovacieho výrobku znižuje ochranný účinok. Mlieko je síce vodeodolné, ale počas dňa sa postupne stiera. Preto ho nanášajte v pravidelných intervaloch.

Vďaka revolučnému aplikátoru s technológiou “ BOV" môžete Opaľovacie mlieko nanášať v akomkoľvek uhle nádobky.

Vyvarujte sa najmä pôsobenia priameho poludňajšieho slnka v čase 11 - 15 h. Chráňte sa pred slnkom oblečením, pokrývkou hlavy a slnečnými okuliarmi. Vyhnite sa dlhodobému pobytu na slnku, pretože ani výrobky na opaľovanie s vysokým SPF neposkytujú 100 % ochranu. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnku. Nezostávajte na slnku príliš dlho, i keď používate výrobok slnečnej ochrany, Nepoužívajte na poškodenú pokožku.

VITAMÍN E

VITAMÍN E

Alcohol Denat, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxyci N Namate, Butyl Methoxydi Benzcylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Acrylates/Octylacrylami De Copolymer, C12-15 Alkylbenzoate, Glycerin, Parfum, Tocopheryl Acetate, Linalool

Dermatologicky testované. Testované na nikel. Bez obsahu parabénov. 
Objem: 150 ml