OCHRANNÝ SPREJ NA OPAĽOVANIE  PRE ŠPORTOVCOV SPF 30

maximálna ochrana pred slnkom 
za každých okolností

ochranný sprej na opaľovanie
pre športovcov spf 30

Pokiaľ si neviete predstaviť relax bez outdorových a športových aktivít pri, ktorých sa poriadne “zapotíte” potrebujete opaľovací krém na ktorý sa môžete 100% spoľahnúť. Prep SPORT sprej na opaľovanie vám zaistí maximálnu ochranu pred UVA a UVB žiarením aj počas zvýšenej telesnej aktivity. Je extra odolný voči potu, či vode a môžete ho naniesť aj na mokrú pokožku.

EXTRA VODE A  POTU ODOLNÝ

EXTRA VODE A
POTU ODOLNÝ

APLIKÁCIA V AKOMKOĽVEK UHLE

APLIKÁCIA V 
AKOMKOĽVEK UHLE

HYDRATUJE  POKOŽKU

HYDRATUJE
POKOŽKU

IDEÁLNY PRE  ŠPORTOVCOV

IDEÁLNY PRE
ŠPORTOVCOV

MÔŽEME BYŤ HRDÍ

Spreje na opaľovanie a po opaľovaní PREP získali prestížne ocenenie v teste talianskych spotrebiteľov ako najinovatívnejší produkt za rok 2018

✓ Obsahuje pokrokové UVA/UVB filtre, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu aj počas zvýšenej pohybovej aktivity

✓ Rýchla aplikácia, môžete ho nanášať v akom uhle kľudne aj dolu hlavou

✓ Obohatené o silný anti-oxidant vitamín E

✓ Je extra potu a vode odolny, je ho možné nanášať aj na mokrú pokožku bez zníženia ochranného účinku

✓ Zabraňuje predčasnému starnutiu a vysušeniu pokožky spôsobenému slnečným žiarením

✓ Má príjemnú veľmi ľahkú transparentnú textúru, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný film a lepivý pocit 

✓ Dermatologicky testované a schválené, bez obsahu parabénov, testované na nikel

Získajte maximálnu ochranu s nulovým odpadom vo forme neminutého spreja s novými produktmi na opaľovanie od spoločnosti PREP. Opaľovacie prípravky PREP ochránia vašu pokožku pred škodlivými účinkami UVA a UVB lúčov, pri vašom pobyte na slnku.

Tento praktický, transparentný a superabsorpčný sprej na opaľovanie sa nemusí rozotierať. Môže sa dokonca striekať aj keď je nádoba hore dnom, a to vďaka 360° rozprašovaču. Vaše ruky nezostanú mastné a vyhnete sa tomu aby sa na vás nalepil piesok.

PREP Ochranný sprej na opaľovanie SPORT SPF 30 poskytuje účinnú ochranu pred UVA/ UVB žiarením aj počas zvýšenej telesnej aktivity. Je extra odolný voči potu či vode a môžete ho naniesť aj na mokrú pokožku. Chráni kožné bunky pred poškodením, je obohatený o silný antioxidant vitamín E, ktorý je základom pri prevencii tvorby voľných radikálov.

Zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn, predčasnému starnutiu, vysušeniu a spáleniu pokožky spôsobenému slnečným žiarením. Je vhodné k použitiu na celé telo. Počas opaľovania účinne ochraňuje aj najzraniteľnejšie miesta na pokožke akými sú znamienka a jazvy. 

Pred použitím pretrepte! Nestriekajte do očí! Aplikujte na pokožku vždy pred slnením v dostatočnom množstve vo vzdialenosti cca 30 cm. Aplikáciu pravidelne opakujte, najmä v prípade aktívneho plávania, zvýšeného potenia alebo rizika zotretia, aby ste zachovali pôvodnú ochranu. Nanesenie nedostatočného množstva opaľovacieho výrobku znižuje ochranný účinok. Mlieko je síce vodeodolné, ale počas dňa sa postupne stiera. Preto ho nanášajte v pravidelných intervaloch.

Vďaka revolučnému aplikátoru s technológiou “ BOV" môžete Opaľovacie mlieko nanášať v akomkoľvek uhle nádobky.

Vyvarujte sa najmä pôsobenia priameho poludňajšieho slnka v čase 11 - 15 h. Chráňte sa pred slnkom oblečením, pokrývkou hlavy a slnečnými okuliarmi. Vyhnite sa dlhodobému pobytu na slnku, pretože ani výrobky na opaľovanie s vysokým SPF neposkytujú 100 % ochranu. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnku. Nezostávajte na slnku príliš dlho, i keď používate výrobok slnečnej ochrany, Nepoužívajte na poškodenú pokožku.

VITAMÍN E

VITAMÍN E

Alcohol Denat, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxyci N Namate, Butyl Methoxydi Benzcylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Acrylates/Octylacrylami De Copolymer, C12-15 Alkylbenzoate, Glycerin, Parfum, Tocopheryl Acetate, Linalool

Dermatologicky testované. Testované na nikel. Bez obsahu parabénov. 
Objem: 150 ml