UPOKOJUJÚCE A REGENERAČNÉ  MLIEKO PO OPAĽOVANÍ

intenzívne upokojenie a ochladenie
pokožky po opaľovaní

UPOKOJUJÚCE A REGENERAČNÉ
MLIEKO PO OPAĽOVANÍ

Po opaľovaní je dôležité pokožku ošetriť a dopriať jej vyživujúcu starostlivosť. Slnečné lúče vedia okrem krásneho opálenia spôsobiť aj začervenanie a podráždenie pokožky. Dožičte svojej pokožke intenzívne upokojenie a ochladenie s PREP Regeneračným mliekom po opaľovaní, ktoré vám pomôže predĺžiť opálenie na dlhú dobu.

OCHLADZUJÚCI  EFEKT

OCHLADZUJÚCI
EFEKT

HĹBKOVÁ  HYDRATÁCIA

HĹBKOVÁ
HYDRATÁCIA

INTENZÍVNA  REGENERÁCIA

INTENZÍVNA
REGENERÁCIA

REDUKCIA PODRÁŽDENIA

REDUKCIA PODRÁŽDENIA

✓ Účinné zloženie so skvalénom, aloe vera, bambuckým maslom, olivovým olejom a olejom z ryžových otrúb

✓ Podporuje tvorbu melanínu, a tým pri pravidelnej aplikácii zabezpečí dlhotrvajúce a krásne opálenie

✓ Upokojuje, dlhodobo hydratuje, regeneruje a pomáha zabraňovať lúpaniu pokožky.

✓ Prináša spálenej pokožke okamžitú úľavu, redukuje začervenanie a podráždenie spôsobené slnkom

✓ Má príjemnú nemastnú konzistenciu, ľahko sa roztiera, rýchlo sa vstrebáva, 

✓ Dermatologicky testované a schválené, bez obsahu parabénov, testované na nikel

Nepodceňujte ošetrenie pokožky po pobyte na slnku. Prípravky po opaľovaní používajte pravidelne, nie iba v prípade spálenia. Môžete si tak nielen predĺžiť a zintenzívniť opálenie, ale aj odvrátiť proces predčasného starnutia či poškodenia kožných buniek spôsobeného slnkom.

Stavte na PREP Upokojujúce a regeneračné mlieko po opaľovaní, ktoré vašu pokožku intenzívne hydratuje, vyživuje, regeneruje a príjemne ochladzuje. Obsahuje účinné prírodné látky ako výťažky z aloe vera, bambucké maslo, olivový olej či olej z ryžových otrúb. K vyššej účinnosti všetkých obsiahnutých zložiek prispieva aj revolučná “molekula budúcnosti” - skvalén. Skvalén je významnou a prirodzenou súčasťou kožného mazu a pôsobí pri ochrane pokožky pred oxidáciou a UV žiarením.

Vďaka bohatému zloženiu PREP Upokojujúce a regeneračné mlieko po opaľovaní udržuje pokožku pružnú, chráni ju pred predčasným starnutím, zvyšuje jej úroveň vlhkosti, intenzívne upokojuje a redukuje začervenanie a podráždenie spôsobené slnkom, podporuje správnu tvorbu melanínu a tým predlžuje opálenie. Intenzívne stimuluje obnovu buniek a pokožku zanecháva hĺbkovo hydratovanú, sviežu a zamatovo hebkú.

Naneste na pokožku vždy po opaľovaní a jemne rozotrite. Nanášanie opakujte až kým nie je pokožka dostatočne hydratovaná a vláčna. Príliš mnoho UV žiarenia a dlhodobé vystavovanie sa silnému slnku môže viesť k nenávratnému poškodeniu buniek kože. Pokožku treba vždy chrániť výrobkami s UVA/UVB ochranou. V prípade silného a bolestivého spálenia pokožky bezodkladne vyhľadajte lekára a vyhnite sa ďalšiemu pobytu na slnku.

ALOE VERA

ALOE VERA

BAMBUCKÉ MASLO

BAMBUCKÉ MASLO

OLIVOVÝ OLEJ

OLIVOVÝ OLEJ

OLEJ Z RYŽOVÝCH OTRÚB

OLEJ Z RYŽOVÝCH OTRÚB

Aqua, Caprylic/Caprictriglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Oryza Sativa Bran Oil, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Olive Oil Decyl Esters, Phenoxyethanol, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Dimethicone, Parfum, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Squalene, Sodium Phytate, Oleic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Dermatologicky testované. Testované na nikel. Bez obsahu parabénov. 
Objem: 200 ml