UPOKOJUJÚCE A REGENERAČNÉ  MLIEKO PO OPAĽOVANÍ V SPREJI

intenzívne upokojenie a ochladenie
pokožky po opaľovaní

UPOKOJUJÚCi A REGENERAČNy 
sprej PO OPAĽOVANÍ

Po opaľovaní je dôležité pokožku ošetriť a dopriať jej vyživujúcu starostlivosť. Slnečné lúče vedia okrem krásneho opálenia spôsobiť aj začervenanie a podráždenie pokožky. Dožičte svojej pokožke intenzívne upokojenie a ochladenie s PREP Regeneračným mliekom po opaľovaní, ktoré vám pomôže predĺžiť opálenie na dlhú dobu.

OCHLADZUJÚCI  EFEKT

OCHLADZUJÚCI
EFEKT

HĹBKOVÁ  HYDRATÁCIA

HĹBKOVÁ
HYDRATÁCIA

INTENZÍVNA  REGENERÁCIA

INTENZÍVNA
REGENERÁCIA

APLIKÁCIA V AKOMKOĽVEK UHLE

APLIKÁCIA V AKOMKOĽVEK UHLE

MÔŽEME BYŤ HRDÍ

Spreje na opaľovanie a po opaľovaní PREP získali prestížne ocenenie v teste talianskych spotrebiteľov ako najinovatívnejší produkt za rok 2018

✓ Účinné zloženie s aloe vera a mentolom pokožku upokojí a príjemne schladí

✓ Podporuje tvorbu melanínu, pri pravidelnej aplikácii zabezpečí dlhotrvajúce a krásne opálenie

✓ Upokojuje, dlhodobo hydratuje, regeneruje a pomáha zabraňovať lúpaniu pokožky.

✓ Prináša spálenej pokožke okamžitú úľavu, redukuje začervenanie a podráždenie spôsobené slnkom

✓ Rýchla aplikácia, môžete ho nanášať v akom uhle kľudne aj dolu hlavou

✓ Dermatologicky testované a schválené, bez obsahu parabénov, testované na nikel

epodceňujte ošetrenie pokožky po pobyte na slnku. Prípravky po opaľovaní používajte pravidelne, nie iba v prípade spálenia. Môžete si tak nielen predĺžiť a zintenzívniť opálenie, ale aj odvrátiť proces predčasného starnutia či poškodenia kožných buniek spôsobeného slnkom.

Stavte na PREP Upokojujúci a regeneračný sprej po opaľovaní, ktoré vašu pokožku intenzívne hydratuje, vyživuje, regeneruje a príjemne ochladzuje. Obsahuje účinné koncentrované zloženie s aloe vera a mentolom vďaka čomu má silný regeneračný, zvláčňujúci a zjemňujúci účinok. Stimuluje obnovu buniek a pokožku zanecháva hydratovanú a sviežu. Pomáha docieliť intenzívne a dlhotrvajúce opálenie.

PREP Upokujujúci a hydratačný sprej po opaľovaní nanesiete ľahko a rýchlo. Vďaka technológii BOV je aplikácia jednoduchá a možnosť nanášania spreju je v akomkoľvek uhle - 360°. To zaručuje maximálne využitie a nulový odpad v podobe neminutého obsahu prípravku.

Naneste na pokožku vždy po opaľovaní a jemne rozotrite. Nanášanie opakujte až kým nie je pokožka dostatočne hydratovaná a vláčna. Príliš mnoho UV žiarenia a dlhodobé vystavovanie sa silnému slnku môže viesť k nenávratnému poškodeniu buniek kože. Pokožku treba vždy chrániť výrobkami s UVA/UVB ochranou. V prípade silného a bolestivého spálenia pokožky bezodkladne vyhľadajte lekára a vyhnite sa ďalšiemu pobytu na slnku.

Pred použitím pretrepte! Nestriekajte do očí! Aplikujte na pokožku vo vzdialenosti cca 30 cm. Vďaka revolučnému aplikátoru s technológiou “ BOV" môžete Opaľovacie mlieko nanášať v akomkoľvek uhle nádobky.

ALOE VERA

ALOE VERA

MENTOL

MENTOL

Aqua, Glycerin, Cetearyl Isononanoate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Parfum, Ppg-26-Buteth-26, Benzyl Alcohol, Menthol, Cetyl Palmitate, Ceteareth-12, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Tetrasodium Edta, Methylhexylglycerin, Sodium Cetearyl Sulfate, Arginine, Silanediol Salicylate

Dermatologicky testované. Testované na nikel. Bez obsahu parabénov. 
Objem: 150 ml